Twoje wielkie podróże:)

O Nas

ANITOUR Biuro Turystyczne

Z pasji do podróży oraz chęci pokazania innym piękna otaczającego nas świata powstała idea otwarcia naszego biura. Na rynku turystycznym działamy już od ponad 20 lat, a od 2009 roku jako Biuro Turystyczne ANITOUR. Dzięki doświadczeniu oraz elastyczności w działaniu zdobyliśmy zaufanie wielu naszych klientów, którzy od lat podróżują z nami po bliższych i dalszych zakątkach globu.

Naszą specjalnością są wyjazdy dostosowane do klienta tak indywidualnego jak i grupy przyjaciół. Wystarczy, że powiecie Państwo co chcecie zobaczyć, a my zajmiemy się pełną realizacją planów. Przygotujemy i opracujemy program o jakim marzycie, załatwimy wszelkie formalności konieczne do wyjazdu (pełna obsługa wizowa) tak aby czas przygotowań nie absorbował Państwa uwagi, a czas samego wyjazdu pozwolił delektować się w pełni pięknem odwiedzanego kraju,
Organizujemy wyjazdy, w trakcie których nie tylko pokazujemy atrakcyjne turystycznie miejsca odwiedzanego kraju, ale również organizujemy spotkania techniczne dostosowane do zainteresowań naszych klientów (zwiedzanie elektrowni wiatrowych, wodnych, mostów, tuneli, osiedli mieszkalnych, koncerty w znanych salach całego świata, wyjazdy na mecze ligowe, plenery malarskie).
W trakcie naszych wyjazdów staramy się zapewnić naszym klientom jak największy komfort oraz tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Nasi piloci cechują się wysoką kulturą osobistą, szeroką wiedzą i zawsze służą pomocą uczestnikom wyjazdów.Powiedzcie nam Państwo gdzie chcecie jechać, a my zajmiemy się resztą.