I ŚWIATOWA WYPRAWA MOSTOWA TAJLANDIA WIETNAM KAMBODŻA

Dzień 1 
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Bangkoku

Dzień 2 
Przylot do Bangkoku
Transfer do hotelu; kolacja; nocleg.

Dzień 3 
Śniadanie w hotelu. Rejs po klongach, zwiedzanie Bangkoku – m.in.: Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy (Wat Phra Kaeo) oraz Leżącego Buddy (Wat Po), Świątyni Świtu (Wat Arun), Świątyni Złotego Buddy (Wat Traimit); kolacja; nocleg.

Dzień 4 
Śniadanie w hotelu. PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostu Rama IX, Rama VIII, Mega Bridge II, Krungthep, Ring Road Phra Pin Klao; wylot do Hanoi; transfer do hotelu, kolacja; nocleg.

Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie HANOI m.in.: pagoda Tran Quoc – jedna z najstarszych pagód w Wietnamie, Świątynia Literatury (Van Mieu), Muzeum Historyczne, Muzeum Etnologiczne, i postój na placu Ba Dinh w celu zwiedzenie Mauzoleum Ho Chi Minha; PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostów: Thang – Long, Thanh Tri, Vinh Tuy; wieczorny spektakl teatru kukiełkowego na wodzie; kolacja; nocleg.

Dzień 6 
Śniadanie w hotelu. Przejazd nad Zatokę HA LONG – jeden z cudów Wietnamu wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – z szmaragdowej wody Zatoki Tonkijskiej wynurza się ponad 3000 skał o fantastycznych kształtach. Podczas przejazdu zatrzymamy się w szlifierni diamentów. PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostu: Bai Chay; Po przybyciu na miejsce udamy się na pięciogodzinny rejs po Zatoce w czasie którego oprócz podziwiania widoków zwiedzimy groty Dau Go i Sung Sot; kolacja na pokładzie; nocleg w wygodnych kabinach (bez klimatyzacji) na pokładzie łodzi.

Dzień 7
Śniadanie na pokładzie i dalszy rejs po Zatoce Halong. Po południu przejazd do Hanoi; PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostów: Binh, Kien; postój w wiosce BAT TRANG najbardziej znanym wietnamskim ośrodku rękodzieła ceramicznego, kolacja, wyjazd nocnym pociągiem S1 do Da Nang; nocleg w klimatyzowanych, czteroosobowych przedziałach sypialnych.

Dzień 8
Przyjazd do DA NANG; przejazd do nadmorskiego hotelu; kolacja nocleg.

Dzień 9
Śniadanie w hotelu.. Wypoczynek w otoczeniu rozległych, piaszczystych wydm i rzędów malowniczych palm, na białej plaży i w czystej, niebieskiej wodzie. Kolacja nocleg.

Dzień 10
Śniadania w hotelu. Przejazd do wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa HOI AN – zwiedzanie nie zniszczonego w czasie wojny, starożytnego miasta, uważanego za najbardziej czarujące na całym wybrzeżu Wietnamu; przejazd do DA NANG zwiedzenie Muzeum Rzeźby Cham PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostów: Danang, Cau Nhat Ban; lot do Sajgonu.

Dzień 11
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie HO CHI MINH CITY (SAJGONU) – m.in: wielkiego targu Cholon i dzielnicy chińskiej, odwiedzimy Pagodę Thien Hau i przespacerujemy się przez ogromny targ Binh Tay, zwiedzimy Pałac Prezydencki – rezydencję prezydenta Wietnamu Południowego do 1975 roku, katedrę Notre Dame i Główny Urząd Pocztowy oraz Muzeum miasta Ho Chi Minh; PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostów :Phu My, Thu Thiem; kolacja; nocleg.

Dzień 12 
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na wycieczkę do kolebki Kaodaizmu w TAY MINH; przejazd do CU CHI – zwiedzanie kompleksu podziemnych tuneli z czasów wojny wietnamskiej, po drodze postój w wiosce znanej z produkcji papieru z łodyg ryżowych; powrót do Ho Chi Minh City; kolacja; nocleg.

Dzień 13
Śniadanie w hotelu. Przejazd do My Tho zwiedzanie DELTY MEKONGU – podczas 4 godzinnego rejsu z Cai Be do Vienh Long odwiedzimy wioski z rękodzielniczą produkcją, zobaczymy sady i wiosłowe łodzie na wąskich kanałach; PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostu My Thuan: przejazd do Chau Doc; kolacja; nocleg.

Dzień 14
Wczesne śniadanie w hotelu. Rejs publiczną łodzią transportową do PHNOM PENH; w czasie rejsu około godzinna procedura graniczna; przybycie do stolicy Kambodży; zwiedzanie miasta m.in.: Pałac Królewski, Srebrna Pagoda, Muzeum Ludobójstwa Toul Sleng: kolacja; nocleg.

Dzień 15
Śniadanie w hotelu. Przejazd autobusem przez prowincję KAMBODŻY do Siem Reap. PROGRAM MOSTOWY: zwiedzanie mostu Spien Kizuna i Phra Phutthos; kolacja; nocleg.

Dzień 16
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie świątyń ANGKOR – wschód słońca w świątyni Bayon, kompleksy Angkor Thom, Preah Khan, ruiny Ta Prohm, kompleks Angkor Wat i Banteay Srei; kolacja; nocleg.

Dzień 17
Śniadanie w hotelu. Przejazd autobusem kambodżańskim do Poipet – Aran, przekroczenie granicy kambodżańsko – tajlandzkiej i przejazd autobusem tajlandzkim do Bangkoku; kolacja; nocleg.

Dzień 18
Transfer na lotnisko. Wylot z Bangkoku do Warszawy.

 

Cena zależy od indywidualnych uzgodnień z kontrahentem (liczebności grupy, terminu realizacji imprezy, standardu, świadczeń).

Tags: